KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14114173

nr 1411 4173

Ã…ke Arenhill

(1920-2018), Sverige

Åke Arenhill (f. 1920), Sverige. Signerad, akvarell. Bladets mått: 45x31, yttermått inklusive ram: 65x47 cm

Åke Arenhill, svensk bildkonstnär född 1920, död 2018.

Utrop:

400 kr

Såld:

450 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 20:50:48

Ã…ke Arenhill

Läs mer om Ã…ke Arenhill